Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Both
ca: Ambdós

en: Rows
ca: Files

en: Switch
ca: Canvia

en: Transition
ca: Transició

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Skin
ca: Aparença

en: Steps
ca: Passos
