Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Never
km: កុំ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Rows
km: ជួរ​ដេក
