Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: General
lt: Bendras

en: Both
lt: Abu

en: Rows
lt: Eilutės

en: Switch
lt: Perjungti

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Steps
lt: Žingsniai
