Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: General
eu: Orokorra

en: Basic
eu: Basikoa

en: Both
eu: Biak

en: Rows
eu: Lerroak
