Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Never
gl: Nunca

en: General
gl: Xeral

en: Basic
gl: Básico

en: Both
gl: Ambos

en: Rows
gl: Filas

en: Switch
gl: Cambiar

en: Slider
gl: Deslizador

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Skin
gl: Tema

en: Steps
gl: Pasos
