Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Never
hr: Nikada

en: General
hr: Općenito

en: Basic
hr: Osnovno

en: Both
hr: Oba

en: Rows
hr: Redovi
