Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Never
hy: Երբեք

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Rows
hy: Տողեր
