Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: General
ja: 全般

en: Basic
ja: 基本

en: Both
ja: 両方

en: Rows
ja: 行数

en: Switch
ja: 切り替え

en: Transition
ja: 遷移

en: Fade
ja: フェード

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Skin
ja: スキン

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: Steps
ja: ステップ
