Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Never
sl: Nikoli

en: General
sl: Splošno

en: Basic
sl: Osnovno

en: Rows
sl: Vrste
