Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: General
cs: Obecné

en: Basic
cs: Základní

en: Both
cs: Obojí

en: Rows
cs: Řádky

en: Caption
cs: Popisek

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Image style
cs: Styl obrázku
