Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Never
kk: Ешқашан

en: General
kk: Басты
