Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: General
ru: Общий

en: Basic
ru: Основное

en: Both
ru: Оба

en: Rows
ru: Строки

en: Switch
ru: Переключить

en: Caption
ru: Подпись

en: Transition
ru: Переход

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Skin
ru: Обложка

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: Steps
ru: Шаги

en: Image field
ru: Поле изображения

en: Image style
ru: Стиль изображения
