Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: General
et: Üldine

en: Basic
et: Lihtne

en: Both
et: Mõlemad

en: Rows
et: Ridu

en: Switch
et: Vaheta

en: Caption
et: Pealkiri

en: Transition
et: Olekusiire

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Skin
et: Kujundus

en: Image field
et: Pildi väli

en: Image style
et: Pildi stiil
