Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Never
jv: Ora tahu

en: General
jv: Umum

en: Basic
jv: Dasar

en: Both
jv: Karone

en: Rows
jv: Baris

en: Fade
jv: Bureng

en: Image field
jv: Field gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar
