Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Never
mr: कधीही नाही

en: General
mr: साधारण
