Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Vertical
ps: نېغ

en: Never
ps: هيڅکله

en: General
ps: ټوليز

en: Basic
ps: ساده

en: Both
ps: دواړه

en: Rows
ps: کتارونه

en: Caption
ps: نوم
