Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Up
fa: بالا

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: Down
fa: پایین

en: 1 second
fa: 1 ثانیه

en: @count seconds
fa: @count ثانیه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: @count minutes
fa: @count دقیقه

en: @count hours
fa: @count ساعت

en: @count days
fa: @count روز

en: 1 second | @count seconds
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه
