Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: 1 hour
af: 1 uur

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: 1 month
af: 1 maand

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare
