Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: @count hours
am: @count ሰዓቶች

en: @count days
am: @count ቀኖች

en: 1 year | @count years
am[0]: 1 ዓመት
am[1]: @count ዓመቶች

en: 1 month | @count months
am[0]: 1 ወር
am[1]: @count ወሮች
