Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Up
az: Yuxarı

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay
