Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години
