Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Up
bo: གོང་དུ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: @count hours
bo: དུས་ཚོད་ @count

en: @count days
bo: ཉི་མ་ @count

en: @count months
bo: ཟླ་བ་ @count

en: @count years
bo: ལོ་ @count
