Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Up
bs: Gore

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Down
bs: Dole

en: @count hours
bs: @count sati

en: @count days
bs: @count dana

en: 1 year | @count years
bs[0]: 1 godina
bs[1]: @count godine
bs[2]: @count godina
