Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Up
ca: Amunt

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 year
ca: 1 any

en: Down
ca: Avall

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 second
ca: 1 segon

en: @count seconds
ca: @count segons

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: @count minutes
ca: @count minuts

en: @count months
ca: @count mesos

en: @count years
ca: @count anys

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos
