Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Up
cs: Nahoru

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Down
cs: Dolů

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: 1 second | @count seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: @count sekundy
cs[2]: @count sekund

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
