Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Up
el: Επάνω

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Down
el: Κάτω

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες
