Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Up
et: Üles

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Down
et: Alla

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 minute
et: 1 minut

en: @count minutes
et: @count minutit

en: @count hours
et: @count tundi

en: @count days
et: @count päeva

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
