Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Up
eu: Gora

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Down
eu: Behera

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: @count hours
eu: @count ordu

en: @count days
eu: @count egun

en: @count months
eu: @count hilabete

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik
