Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Up
fi: Ylös

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Down
fi: Alas

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 1 second | @count seconds
fi[0]: 1 sekunti
fi[1]: @count sekuntia

en: 1 year | @count years
fi[0]: 1 vuosi
fi[1]: @count vuotta

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
