Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: 1 hour | @count hours
fil[0]: 1 oras
fil[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
fil[0]: 1 araw
fil[1]: @count araw

en: @count hours
fil: @count oras

en: @count days
fil: @count araw

en: @count months
fil: @count buwan

en: @count years
fil: @count taon

en: 1 year | @count years
fil[0]: 1 taon
fil[1]: @count taon
