Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: 1 minute | @count minutes
fr[0]: @count minute
fr[1]: @count minutes

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: 1 day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: Up
fr: Haut

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 1 year
fr: 1 an

en: Down
fr: Bas

en: 1 month
fr: 1 mois

en: 1 second
fr: 1 seconde

en: @count seconds
fr: @count secondes

en: @count hours
fr: @count heures

en: @count days
fr: @count jours

en: @count months
fr: @count mois

en: @count years
fr: @count années

en: 1 second | @count seconds
fr[0]: @count seconde
fr[1]: @count secondes

en: 1 year | @count years
fr[0]: @count année
fr[1]: @count années

en: 1 month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection
