Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Up
gu: ઉપર

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: @count hours
gu: @count કલાકો

en: @count days
gu: @count દિવસો

en: 1 year | @count years
gu[0]: ૧ વર્ષ
gu[1]: @count વર્ષો

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ
