Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Up
he: עולה

en: 1 day
he: יום אחד

en: Down
he: יורד

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 second
he: שניה אחת

en: @count seconds
he: @count שניות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: @count minutes
he: @count דקות

en: @count hours
he: @count שעות

en: @count days
he: @count ימים

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
