Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: 1 minute | @count minutes
hi[0]: 1 मिनट
hi[1]: @count मिनट

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: Up
hi: ऊपर

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Down
hi: नीचे

en: 1 second
hi: 1 सेकंड

en: @count seconds
hi: @count सेकंड

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: @count minutes
hi: @count मिनट

en: @count hours
hi: @count घंटे

en: @count days
hi: १ दिन

en: @count months
hi: @count महीने

en: @count years
hi: @count वर्ष

en: 1 second | @count seconds
hi[0]: १ सेकंड
hi[1]: @count सेकंड

en: 1 year | @count years
hi[0]: १ वर्ष
hi[1]: @count वर्ष

en: 1 month | @count months
hi[0]: १ महिना
hi[1]: @count महिना
