Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Up
hr: Gore

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Down
hr: Dolje

en: @count hours
hr: @count sati

en: @count days
hr: @count dana

en: @count years
hr: @count godin(e)a

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci
