Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Up
hu: Fel

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Down
hu: Le

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 second
hu: 1 másodperc

en: @count seconds
hu: @count másodperc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: @count minutes
hu: @count perc

en: @count hours
hu: @count óra

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal

en: Timer formats
hu: Időzítő-formátumok

en: Global format
hu: Globális formátum

en: CSS statement
hu: CSS kifejezés

en: Threshold (minutes)
hu: Köszöbérték (perc)

en: Number of minutes before css statement is applied.
hu: Hány perc után érvényesüljön a CSS kifejezés

en: Delay (seconds)
hu: Késleltetés (másodperc)
