Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 1 minute | @count minutes
id[0]: 1 menit
id[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: Up
id: Ke atas

en: 1 day
id: 1 hari

en: Down
id: Ke bawah

en: 1 second
id: 1 detik

en: @count seconds
id: @count detik

en: 1 minute
id: 1 menit

en: @count minutes
id: @count menit

en: @count hours
id: @count jam

en: 1 second | @count seconds
id[0]: 1 detik
id[1]: @count detik

en: 1 year | @count years
id[0]: 1 tahun
id[1]: @count tahun

en: 1 month | @count months
id[0]: 1 bulan
id[1]: @count bulan

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan
