Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: 1 hour
is: 1 klst

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: @count hours
is: @count klst

en: @count days
is: @count daga

en: @count years
is: @count ár

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánuður
is[1]: @count mánuðir
