Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Up
jv: Munggah

en: Down
jv: Mudhun

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: 1 second | @count seconds
jv[0]: 1 detik
jv[1]: @count detik

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan
