Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ
