Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: 1 year | @count years
kn[0]: ೧ ವರ್ಷ
kn[1]: @count ವರ್ಷಗಳು
