Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Up
lt: Viršun

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Down
lt: Žemyn

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: @count hours
lt: @count valandos

en: @count days
lt: @count dienos

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių
