Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Up
lv: Augoša

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Down
lv: Dilstoša

en: 1 second
lv: 1 sekunde

en: @count seconds
lv: @count sekundes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: @count minutes
lv: @count minūtes

en: @count hours
lv: @count stundas

en: @count days
lv: @count dienas

en: @count months
lv: @count mēneši

en: @count years
lv: @count gadi

en: 1 second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši
