Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: 1 hour
mr: एक तास

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: 1 year | @count years
mr[0]: १ year
mr[1]: @count वर्षे
