Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Down
my: အောက်သို့

en: @count hours
my: @count နာရီ

en: @count days
my: @count ရက်

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်
