Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Up
nl: Omhoog

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Down
nl: Omlaag

en: 1 month
nl: 1 maand

en: 1 second
nl: 1 seconde

en: @count seconds
nl: @count seconden

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: @count minutes
nl: @count minuten

en: @count hours
nl: @count uren

en: @count days
nl: @count dagen

en: @count months
nl: @count maanden

en: @count years
nl: @count jaren

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad
