Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Up
oc: Naut

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 1 year
oc: 1 an

en: Down
oc: Bas

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: 1 year | @count years
oc[0]: @count annada
oc[1]: @count annadas

en: 1 month | @count months
oc[0]: @count mois
oc[1]: @count mois
