Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 minute | @count minutes
pl[0]: 1 minuta
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Up
pl: W górę

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Down
pl: W dół

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 second
pl: 1 sekunda

en: @count seconds
pl: @count sekund

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: @count minutes
pl: @count minut

en: @count days
pl: @count dni

en: 1 second | @count seconds
pl[0]: 1 skunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
