Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: 1 minute | @count minutes
pt[0]: 1 minuto
pt[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Up
pt: Para cima

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Down
pt: Para baixo

en: 1 month
pt: 1 mês

en: 1 second
pt: 1 segundo

en: @count seconds
pt: @count segundos

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: @count hours
pt: @count horas

en: @count days
pt: @count dias

en: @count months
pt: @count meses

en: @count years
pt: @count anos

en: 1 second | @count seconds
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: 1 year | @count years
pt[0]: 1 ano
pt[1]: @count anos

en: 1 month | @count months
pt[0]: 1 mês
pt[1]: @count meses

en: Redirect path
pt: Caminho de redirecionamento
