Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Up
ro: Sus

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Down
ro: Jos

en: 1 second
ro: o secundă

en: @count seconds
ro: @count secunde

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: o secundă
ro[1]: @count secunde
ro[2]: @count de secunde

en: 1 year | @count years
ro[0]: un an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 month | @count months
ro[0]: o lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
